Collection: Puzzles
Vibrant, semi-gloss, jigsaw puzzles for adults. Luscious chocolate, wet cherries, cookies, creamy cakes, and other food... Sensual, seductive, romantic themes... Witchy, cozy, seasonal, uplifting. Puzzles for holidays and every day. Available in 252 or 520 pieces.
-
Winter Jigsaw Puzzle: Rose in the Snow
Regular price From $24.00 USDRegular priceUnit price / perSale price From $24.00 USD -
Winter Jigsaw Puzzle: Snowy Forest
Regular price From $24.00 USDRegular priceUnit price / perSale price From $24.00 USD -
Winter Jigsaw Puzzle: Sparkling Snow
Regular price From $24.00 USDRegular priceUnit price / perSale price From $24.00 USD -
Winter Jigsaw Puzzle: Winter Window
Regular price From $24.00 USDRegular priceUnit price / perSale price From $24.00 USD -
Winter Jigsaw Puzzle: Snow Dune
Regular price From $24.00 USDRegular priceUnit price / perSale price From $24.00 USD -
Winter Jigsaw Puzzle: Winter by the Water
Regular price From $24.00 USDRegular priceUnit price / perSale price From $24.00 USD -
Winter Jigsaw Puzzle: Cozy Afternoon
Regular price From $24.00 USDRegular priceUnit price / perSale price From $24.00 USD -
Food Fare Jigsaw puzzle: Apples and Tea Pot
Regular price From $24.00 USDRegular priceUnit price / perSale price From $24.00 USD -
Food Fare Jigsaw Puzzle: Banana Nut Muffin
Regular price From $24.00 USDRegular priceUnit price / perSale price From $24.00 USD -
Food Fare Jigsaw Puzzle: Banana Nut Bread
Regular price From $24.00 USDRegular priceUnit price / perSale price From $24.00 USD -
Food Fare Jigsaw Puzzle: Apple Pie
Regular price From $24.00 USDRegular priceUnit price / perSale price From $24.00 USD -
Food Fare Jigsaw Puzzle: Strawberry Shortcake
Regular price From $24.00 USDRegular priceUnit price / perSale price From $24.00 USD -
Food Fare Jigsaw Puzzle: Strawberry Cake
Regular price From $24.00 USDRegular priceUnit price / perSale price From $24.00 USD -
Food Fare Jigsaw Puzzle: Single Cherry Pie
Regular price From $24.00 USDRegular priceUnit price / perSale price From $24.00 USD -
Food Fare Jigsaw Puzzle: Apple Pie with Lattice Crust
Regular price From $24.00 USDRegular priceUnit price / perSale price From $24.00 USD -
Food Fare Jigsaw Puzzle: Apple Cake
Regular price From $24.00 USDRegular priceUnit price / perSale price From $24.00 USD