Collection: Puzzles
Vibrant, semi-gloss, jigsaw puzzles for adults. Luscious chocolate, wet cherries, cookies, creamy cakes, and other food... Sensual, seductive, romantic themes... Witchy, cozy, seasonal, uplifting. Puzzles for holidays and every day. Available in 252 or 520 pieces.
-
Food Fare Jigsaw Puzzle: Tacos & Guac
Regular price From $24.00 USDRegular priceUnit price / perSale price From $24.00 USD -
Food Fare Jigsaw Puzzle: Birria Tacos
Regular price From $24.00 USDRegular priceUnit price / perSale price From $24.00 USD -
Food Fare Jigsaw Puzzle: Margarita Night
Regular price From $24.00 USDRegular priceUnit price / perSale price From $24.00 USD -
Food Fare Jigsaw Puzzle: Margarita, Chips and Salsa
Regular price From $24.00 USDRegular priceUnit price / perSale price From $24.00 USD -
Kitten Jigsaw Puzzle: Kittens in a Basket
Regular price From $24.00 USDRegular priceUnit price / perSale price From $24.00 USD -
Cat Jigsaw Puzzle: Kitty with Sunglasses
Regular price From $24.00 USDRegular priceUnit price / perSale price From $24.00 USD -
Kitten Jigsaw Puzzle: Kittens & Tulips
Regular price From $24.00 USDRegular priceUnit price / perSale price From $24.00 USD -
Food Fare Jigsaw Puzzle: Fresh Strawberries
Regular price From $24.00 USDRegular priceUnit price / perSale price From $24.00 USD -
Food Fare Jigsaw Puzzle: Strawberry Tarts
Regular price From $24.00 USDRegular priceUnit price / perSale price From $24.00 USD -
Food Fare Jigsaw Puzzle: Watermelon Wedges
Regular price From $24.00 USDRegular priceUnit price / perSale price From $24.00 USD -
Food Fare Jigsaw Puzzle: Watermelons
Regular price From $24.00 USDRegular priceUnit price / perSale price From $24.00 USD -
Food Fare Jigsaw Puzzle: Raspberry Smoothies
Regular price From $24.00 USDRegular priceUnit price / perSale price From $24.00 USD -
Food Fare Jigsaw Puzzle: Summer Slushy Vibes
Regular price From $24.00 USDRegular priceUnit price / perSale price From $24.00 USD -
Food Fare Jigsaw Puzzle: Summer Slushies
Regular price From $24.00 USDRegular priceUnit price / perSale price From $24.00 USD -
Food Fare Jigsaw Puzzle: Icy Colorful Drinks
Regular price From $24.00 USDRegular priceUnit price / perSale price From $24.00 USD -
Food Fare Jigsaw Puzzle: Colorful Ice Cream Sandwiches
Regular price From $24.00 USDRegular priceUnit price / perSale price From $24.00 USD