Collection: Puzzles
Vibrant, semi-gloss, jigsaw puzzles for adults. Luscious chocolate, wet cherries, cookies, creamy cakes, and other food... Sensual, seductive, romantic themes... Witchy, cozy, seasonal, uplifting. Puzzles for holidays and every day. Available in 252 or 520 pieces.
-
Food Fare Jigsaw Puzzle: Cherry Pie
Regular price From $24.00 USDRegular priceUnit price / perSale price From $24.00 USD -
Food Fare Jigsaw Puzzle: Cherry Strudel
Regular price From $24.00 USDRegular priceUnit price / perSale price From $24.00 USD -
Food Fare Jigsaw Puzzle: Holiday Cherry Cake
Regular price From $24.00 USDRegular priceUnit price / perSale price From $24.00 USD -
Food Fare Jigsaw Puzzle: Chocolate & Cherries
Regular price From $24.00 USDRegular priceUnit price / perSale price From $24.00 USD -
Food Fare Jigsaw Puzzle: Chocolate Candy Mix
Regular price From $24.00 USDRegular priceUnit price / perSale price From $24.00 USD -
Food Fare Jigsaw Puzzle: Candy Coated Strawberries
Regular price From $24.00 USDRegular priceUnit price / perSale price From $24.00 USD -
Food Fare Jigsaw puzzle: Peppermint Cookies
Regular price From $24.00 USDRegular priceUnit price / perSale price From $24.00 USD -
Food Fare Jigsaw puzzle: White Chocolate & Coconut Strawberries
Regular price From $24.00 USDRegular priceUnit price / perSale price From $24.00 USD -
Food Fare Jigsaw Puzzle: Cocktails
Regular price From $24.00 USDRegular priceUnit price / perSale price From $24.00 USD -
Food Fare Jigsaw puzzle: Yogurt with Muesli & Fruit
Regular price From $24.00 USDRegular priceUnit price / perSale price From $24.00 USD -
Food Fare Jigsaw puzzle: Fruit Rainbow
Regular price From $24.00 USDRegular priceUnit price / perSale price From $24.00 USD -
Food Fare Jigsaw puzzle: Candle, Flowers, Chocolates
Regular price From $24.00 USDRegular priceUnit price / perSale price From $24.00 USD -
Food Fare Jigsaw puzzle: Vineyard at Sunset
Regular price From $24.00 USDRegular priceUnit price / perSale price From $24.00 USD -
Food Fare Jigsaw puzzle: Barrel of Grapes
Regular price From $24.00 USDRegular priceUnit price / perSale price From $24.00 USD -
Food Fare Jigsaw puzzle: Apple Orchard
Regular price From $24.00 USDRegular priceUnit price / perSale price From $24.00 USD -
Food Fare Jigsaw puzzle: Apple Cider with Cranberries & Mint
Regular price From $24.00 USDRegular priceUnit price / perSale price From $24.00 USD