Collection: Puzzles
Vibrant, semi-gloss, jigsaw puzzles for adults. Luscious chocolate, wet cherries, cookies, creamy cakes, and other food... Sensual, seductive, romantic themes... Witchy, cozy, seasonal, uplifting. Puzzles for holidays and every day. Available in 252 or 520 pieces.
-
Food Fare Jigsaw puzzle: Tea Service and Flowers
Regular price From $24.00 USDRegular priceUnit price / perSale price From $24.00 USD -
Food Fare Jigsaw puzzle: Elegant Tea
Regular price From $24.00 USDRegular priceUnit price / perSale price From $24.00 USD -
Food Fare Jigsaw puzzle: Honey
Regular price From $24.00 USDRegular priceUnit price / perSale price From $24.00 USD -
Food Fare Jigsaw puzzle: Pancakes with Chocolate & Syrup
Regular price From $24.00 USDRegular priceUnit price / perSale price From $24.00 USD -
Herb Garden Jigsaw puzzle: Herbs, Spices, Nuts, Legumes
Regular price From $24.00 USDRegular priceUnit price / perSale price From $24.00 USD -
Herb Garden Jigsaw puzzle: Medicinal Herbs & Tree Bark
Regular price From $24.00 USDRegular priceUnit price / perSale price From $24.00 USD -
Food Fare Jigsaw puzzle: Garden Mix
Regular price From $24.00 USDRegular priceUnit price / perSale price From $24.00 USD -
Food Fare Jigsaw puzzle: Vegetable Garden with Beets
Regular price From $24.00 USDRegular priceUnit price / perSale price From $24.00 USD -
Food Fare Jigsaw puzzle: Cherries
Regular price From $24.00 USDRegular priceUnit price / perSale price From $24.00 USD -
Food Fare Jigsaw puzzle: Basket of Cherries
Regular price From $24.00 USDRegular priceUnit price / perSale price From $24.00 USD -
Food Fare Jigsaw puzzle: Cotton Candy Wagon
Regular price From $24.00 USDRegular priceUnit price / perSale price From $24.00 USD -
Food Fare Jigsaw puzzle: Rainbow Layer Cake
Regular price From $24.00 USDRegular priceUnit price / perSale price From $24.00 USD -
Food Fare Jigsaw puzzle: Lavender Cookies
Regular price From $24.00 USDRegular priceUnit price / perSale price From $24.00 USD -
Food Fare Jigsaw puzzle: Lemon Bundt Cake
Regular price From $24.00 USDRegular priceUnit price / perSale price From $24.00 USD -
Food Fare Jigsaw puzzle: Fruit Cupcakes
Regular price From $24.00 USDRegular priceUnit price / perSale price From $24.00 USD -
Food Fare Jigsaw puzzle: Mixed Fruits
Regular price From $24.00 USDRegular priceUnit price / perSale price From $24.00 USD